LivingstonTrap.com


Browse LCTL
- Home
- Shooter Scores
    > A-on-do-wa-nuh
    > Conesus Lake
    > Honeoye
    > Lima
    > Mt. Morris
    > Mumford
    > Springwater
    > York
- Category Scores
    > Junior
    > Lady
    > Senior Veteran
    > Veteran
    > Armed Services
    > Parent Junior
    > Parent Child
    > Husband Wife
    > Cy Linton
    > 5 Person Team
- Standings
- Shoot Calendar
- Club Information
- Mailing List
- Discussion
- Contact
- Links
- Shoot-off
- History
- Roadrunner 2019
Shoot-off Classes and Trophy Teams
Here are the shoot-off classes and trophy teams:
Class AA:
Doran, Mike 47
Herbstsommer, Tim 48
Buchinger, Greg 49
Sullivan, Bob 48
McKeown, Gary
Campbell, Mike
Wyatt, Bob 50 1T
Caryl, David 44
Hartnett, Dave 46
Lyons, Kevin 45
Curry, Brandon 47
Alderson, Don 49 3rd
Parmelee, Howard 47
Cichelli, Dave
Lamonica, Tom 45
Semmel, Butch 45
Lander, Tom 47
Wagner, Carl 46
Rumfola, Chris 45
Morsch, Steve 45
McAllister, Bob 47
Morsch, Joe 50 1T
Mastin, Rich 45
Woodhams, Jim
Pelka, Fred 47
Ashley, Jerry 49
Regan, Joe 47
Class A:
Doran, Luke        (JR) 47
Singleton, Jeff 44
Toombs, Andy
Evans, Larry 48
Vose, Larry 45
Harris, Larry 44
Hamann, Pete 47
Clark, Jim 44
Smith, Ed 47
Fiscus, Mark 49 2nd
Kostraba, Emil 34
DeBurgomaster, Roger 44
Falta, Joe 46
Wing Sr., Roger
Lander, Beth 44
Mastin, Jake  (JR) 46
Mildenberger, Bill 434
Kohn, Doug 48 3rd
Frew, John 45
Reid, Jon 50 1st
Wing Jr., Roger 48
Long, Kevin 44
Lang, Brett 44
Krol, Mike 43
Class B:
Weichman, Kenny 44
Welsted, Kirk 48 2nd
Klein, Chris 45
Davis, Terry 47
Garwood, John 44
Mustari, Jim 42
Pilc, John
Pasquale, Brock 47
Bugman, Austin 42
Somers, John 49 1st
Mitzel, Don 46
Pasquale, Dan 45
Mastin, Jason 47
Flick, James        (JR) 46
Taft, Tim
Leathersich, Todd 43
Carmody, Jon 39
Morsch Jr., Stephen 43
Parks, Randy 47
Pitt, Tim               (JR) 43
Fulkerson, Sheldon 48 3rd
Grattan, Rick 46
Matice, Mitchell   (JR) 43
Tabak, Ed 43
Doran, Brooke       46
Pfeifer, Phil
King, Frank 44
Coniber, McKenna (JR) 40
Class C:
Coniber, Jason 47 2nd
Steinmetz, Sherry
Sickles, Ted 46
Coogan, Jim
Pitt, Josh 43
Vose, AJ 49 1st
Koch, John 40
Flagler, Jeff 44
Sulivan, Josh 39
Matteo, Jordan 41
Caryl, Dan 44
McIntyre, Bill 40
Rudolph, Jacob  (JR) 46
Toarmino, Paul 41
Alday, Jim 27
Wallace III, Joe     (JR)
Flick, Mike 40
Simon, Alex
Cerefin, Matt
Taylor, Jason 47 3rd
Green, Allen 45
Donlon, Trevor (JR) 43
Finn, Rick 37
Moran, Kevin
Hodges, Jim 40
Keenan, Chuck
Auger, Norm 15
Class D:
Dimperio, Chuck 38
Young, Mark 41
Jennings, Marcia 43 3rd
Cichelli, Dennis
Flagler, Jarrett     (JR) 42
Hamann, Kristi 40
Green, Emily     (JR) 39
Simon, Alexandra (JR)
Pitt, Rich 44 2nd
Gleba, Chuck 46 1st
Morrealle, Russ 41
Fiscus, Jim 38
Harris, Craig 32
Baird, Mark
Dehollender, Duane
Yates, Fred
Smith, Kenny    (JR) 40
Guerin, McKenzie  (JR)
Kotlik, Eric 39
Diehl, Marlin
Welsted, Elena 38
Lascell, Ernie 38
Mastin, Wyatt   (JR) 40
Fisher, Carl 19
Hodges, Tanner   (JR) 32
Bain, Ethan     (JR) 27
A-On-Do-Wa-Nuh
Doran, Mike 47
Doran, Luke          (JR) 47
Weichman, Kenny 44
Welsted, Kirk 48
Doran, Brooke       46
232
Conesus Lake
Caryl, David 44
Hartnett, Dave 46
Morsch, Steve 45
Morsch, Joe 50
Singleton, Jeff 44
229
Honeoye
Clark, Jim 44
Long, Kevin 44
Mitzel, Don 46
Green, Allen 45
Finn, Rick 37
216
Lima
Alderson, Don 49
Parmelee, Howard 47
Evans, Larry 48
DeBurgomaster, Roger 44
Falta, Joe 46
234
Mt. Morris
Herbstsommer, Tim 47
Buchinger, Greg 49
Semmel, Butch 45
Lamonica, Tom 45
Pelka, Fred 47
233
Mumford
Lyons, Kevin 45
Ashley, Jerry 49
Klein, Chris 45
Pasquale, Dan 45
Leathersich, Todd 43
227
Springwater
Sullivan, Bob 48
Wyatt, Bob 50
Curry, Brandon 47
Lander, Tom 47
Wagner, Carl 46
238 CH
York
Rumfola, Chris 45
Harris, Larry 44
Fiscus, Mark 49
Kohn, Doug 48
Krol, Mike 43
229